TABBY

Tabby.com.tr | PEMA Mağazacılık - Kurumsal Bilgilerimiz

Login

Register

Login

Register

PEMA Mağazacılık

Tabby bir PEMA Mağazacılık Paz. San. ve Tic. Ltd. Şti. markasıdır!

PEMA Mağazacılık

Uzun yıllar sektörel deneyimi ile oyuncak, kırtasiye ve son kullanıcıya yönelik perakende ürünler ticareti yapan PEMA Mağazacılık, Gaziantep'in en elit ve merkezi semtinde 3 katlı mağazasını açarak sektörde büyüme kararı almıştır. 9 ayrı kategoride tedarik ettiği kaliteli ürünleri son kullanıcıyla buluşturan ve satış sonrası hizmeti ile sektörde güçlü bir yer edinen PEMA Mağazacılık, satış mağazasının yanı sıra dijital dünyaya da yatırım yapma kararı almıştır.

Tabby.com.tr ile ürünlerini E-Ticarete açan firma, innovatif projelerle gücüne güç katmaya devam etmektedir.

Tabby.com.tr

Bir PEMA Mağazacılık Paz. San. ve Tic. Ltd. Şti. markası olan Tabby.com.tr, kırtasiye, oyun, oyuncak, hediyelik eşya, spor malzemeleri, kitap, roman, elektronik, parti malzemeleri, ofis malzemeleri ve karakter kostümleri kategorilerinde 15.000'i aşkın ürün yelpazesiyle, değerli müşterilerini mağazaya kadar yormadan Türkiye'nin her yerine sipariş ulaştırmaktadır.

Kampanya ve etkinlikler için bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilir ve seçkin ürünlerde özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımız, mağaza adresimiz ve iletişim bilgilerimiz için buraya tıklayabilirsiniz.

Alışverişiniz arasında Tabby Cafe'de lezzetli içecek ve tatlı çeşitleri ile kendinizi ödüllendirebilirsiniz!

Yukarıdaki mağaza görsellerini daha büyük görmek ve gezinmek için buraya tıklayabilirsiniz!

PEMA Mağazacılık

Uzun yıllar sektörel deneyimi ile oyuncak, kırtasiye ve son kullanıcıya yönelik perakende ürünler ticareti yapan PEMA Mağazacılık, Gaziantep’in en elit ve merkezi semtinde 3 katlı mağazasını açarak sektörde büyüme kararı almıştır. 9 ayrı kategoride tedarik ettiği kaliteli ürünleri son kullanıcıyla buluşturan ve satış sonrası hizmeti ile sektörde güçlü bir yer edinen PEMA Mağazacılık, satış mağazasının yanı sıra dijital dünyaya da yatırım yapma kararı almıştır.

Tabby.com.tr ile ürünlerini E-Ticarete açan firma, innovatif projelerle gücüne güç katmaya devam etmektedir.

Tabby.com.tr

Bir PEMA Mağazacılık Paz. San. ve Tic. Ltd. Şti. markası olan Tabby.com.tr, kırtasiye, oyun, oyuncak, hediyelik eşya, spor malzemeleri, kitap, roman, elektronik, parti malzemeleri, ofis malzemeleri ve karakter kostümleri kategorilerinde 15.000’i aşkın ürün yelpazesiyle, değerli müşterilerini mağazaya kadar yormadan Türkiye’nin her yerine sipariş ulaştırmaktadır.

Kampanya ve etkinlikler için bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilir ve seçkin ürünlerde özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımız, mağaza adresimiz ve iletişim bilgilerimiz için buraya tıklayabilirsiniz.